En yeni ünlülerin saçları

  / Saç Trendleri

 
 

Bihter Beren Saat Saç m...


Bihter yani Beren saat in işte muhteşem saç modelleri. Aşk- memnu nun starı bakın hangi saç modellerini en çok kullanmayı tercih devamı...
 
 

Avril lavigne


Avril Ramona Lavigne (d. 27 Eylül, 1984, Napanee, Ontario), Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı. Avril Lavigne, 27 Eylül 1984'te Napanee adında devamı...
 
 

Burçlar ve saçlarımız


Burçlar her şeyde olduğu gibi saç renginiz konusunda da ipuçları veriyor. Her burcun taşıdığı karakter, saç rengiyle bütünleşerek kişiliğinizi devamı...
 
 

Hollywood ünlülerinin 200...


Son zamanlarda başta Rihanna olmak üzere ünlülerin de tercih ettiği jilet gibi kesimler ve son trendin püf noktaları için bir göz atın... Pantene devamı...
 
 

En yeni ünlülerin saçlar...


Sizin için çok önemli bir davete katılacaksınız ancak saçlarınızı nasıl yaptırmanız gerektiğine hala karar veremediniz. Hiç dert etmeyin mutlaka size devamı...
 
 

Oscar 2009 saç trendleri


Heidi Klum dan tutunda Angelina Jolie ya kadar bir çok Oscarlı güzelin 2009 saç modelli seçimlerini işte sizin için derledik. İster topuz ister devamı...
 
   
En yeni  unlulerin saclari FOTO GALERİ için tıklayın
Sizin için çok önemli bir davete katılacaksınız ancak saçlarınızı nasıl yaptırmanız gerektiğine hala karar veremediniz. Hiç dert etmeyin mutlaka size yakışan bir model bulacaksınız.

Fikir edinmenize yardımcı olacak dünyaca ünlü yıldızların saç kesimlerini ve modellerini incelemeniz karar vermenize yardımcı olabilir.

İşte Taylor Swift'in saç modeli.. Uzun saçlara sahip olan Taylor saçlarında doğal buklelerle hareketlendirmeyi tercih etmiş. Saçlarınız uzunsa bu yıl birçok ünlünün tercihi olan bu modeli siz de tercih edebilirsiniz.

Alicia aaas düz fönlü uzun saçlarıyla oldukça havalı gözüküyor. Yanlardan katlar verilerek hareketlendirilmiş bu kesimle Alicia oldukça asi ve aaaai bir görünüm elde etmiş.

Uzun sarı saçları ve uzun kahkülü ile Carrie Underwoods harika görünüyor. Düz fönlü saçları tek kelimeyle kusursuz görünüyor. Saçlarınız Carrie'nin saçları kadar uzunsa kahkül kestirerek saçlarınızın düz görüntüsünden kurtulabilirsiniz.

Debbie Matenopoulos uzun saçlarını hafif dalgalar verdirerek hareketlendirmek istemiş. Saçlarına röfle yaptırmayı tercih eden yıldızın saç rengi tesadüf değil anlaşılan.. Görünen o ki elbisesiyle de oldukça uyumlu..

Fergie fotoğrafta olduğundan daha yaşlı ve yorgun gözükse de saçlarının ışıltısı onun bu durumunu biraz olsun düzeltiyor. Fergie saçlarına özel bir model verdirmemiş.

Doğal dalgaları ve şeklini koruyucu bir uygulama yaptırmış. Düz fönün ardından saç uçlarını hafifi hareketlendiren kıvrımlar verdirmiş.


Hayley Williams en çekici kırmızı saçlara sahip diyebiliriz. Model ve saç rengi yüzüne oldukça yakışmış. Beyaz tenini ortaya çıkaran bu rengi korumak oldukça zor ancak mükemmel görünüyor öyle değil mi?

Düz fön ve alına düşen simetrik kahküller süper olmuş.. Kaş rengi de saç rengi ile uyumlu.. Çoğu kadın bu ayrıntıyı gözden kaçırır ancak kaş ile saç rengi aynı olmalıdır..


Son dönemlerin en gözde oyuncularından Keira Knightley doğal olarak görünmeyi tercih edenlerden..

Ortadan ayırdığı orta uzunluktaki saçlarını doğal buklelerle şekillendirmiş. O masum çekici yüzüne de oldukça yakışmış..

Saçları çok kısa olanlar için de önerilerimiz var. Melinda Williams Siyahla pırıltılı altın rengini saçlarına uygulatmış.

Alnına düşürülen kahkülleri geniş alnını kapatmış dağınık olarak şekillendirilen saçlar tek düzelikten kurtulmuş.

Son dönemlerin gözde şarkıcısı Rihanna Grammy ödül töreninde aynı saçı iki farklı şekilde kullandı. Törene ilk geldiğinde düz fönlü olsn saçları tören bitiminde dalgalandırılmış ve yüzü daha çok ortaya çıkmıştı.

İkisni de tercih edebilirsiniz. Düz ve karışık modelin Rihanna'yı daha aaaai ve kadıns dalgalı modelinse daha çocuksu gösterdiği aşikar öyle değil mi?

FOTO GALERİ için tıklayın
Sağlıklı danseden saçlar için Dansedensaclar.com ©2008