Buluşma öncesi pratik saç modelleri

  / Saç Modelleri

 
 

Çarpıcı kahkül modelleri


Geçen senenin trend listelerinde adı geçiyordu, ancak varlığını bu sene tam olarak gösterdi. 2008'in keskin hatlı kesimlerinin ve 80'lerin geri devamı...
 
 

Emo Bayan Saç Modelleri


Son yılların en popüler tarzları arasında yer alan Emo tarzı, saç kesimi alanında da etkisini gösterdi. Hırçın, kendinden emin, özgür çizgilere sahip devamı...
 
 

Su Dalgası Lüle Saçlar


Bu yıl çarpıcı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar saçlarının doğal dalgalarını daha bir vurgulayarak lülelerini kabarta kabarta geziyor. devamı...
 
 

Yüz tiplerine göre saç mo...


Her saç modeli her yüz tipine gitmez. Saç mı ön planda olsun , yoksa yüz mü? öncelikle saç kesiminden önce buna karar verilmelidir. Yoksa her devamı...
 
 

2009 yılı erkek saç model...


İşte 2009 yılı sonbahar- kış erkek modellerinden sizin için seçtiklerimiz.Her türlü tarzın görülebildiği ister çok kısa ister perçemli değişik tonlar devamı...
 
 

2009 yılı bayan saç model...


2009 bayan saç modellerini farklı yüz yapısı ve renklere göre sizin için seçtik.Mutlaka saçınızı kestirir ve boyatırken yüz tipiniz ve ten renginizi devamı...
 
   
Bulusma oncesi  pratik sac modelleri FOTO GALERİ için tıklayın
A-Buklelerle harikulade olmanın en pratik yolu

1. En önemli kıvırcık-kız kuralıyla başlayın tabiki Nemlendirme. Saçınızı sprey bir nemlendirici ile gevşetip, baştan sona onu tarayın.

2. İki veya üç santim saç çizginizden yatay bir parçayı alın. Bir kulağınızın iki santim yukarısında olacak şekilde saç tutamınızı ayarlayın. Kordonu oluşturması için yeteri kadar olmalı.

3. Şimdi, önü örüp, bir kenardan diğerine gidin.. Fransız örgüsü, en iyisidir, ama düzenli ve sık olması asıl önemli olan.Örgünüzün en sonunu bir lastikle bağlayın, sonra bir saç tokasıyla başınızda iyice sabitleyin.

B-Pofuduk ve şirin görünüş

Sadece oluşturacağınız biraz yükseklik, bu pofuduk şirin model için yeterli.

1. Bir bobun volumu süper ve seksidir.Bunun için bir sprey ile saçlarınızda volum yaratın,sonrada yarı spreyi kurutacak şekilde kurutma makinasını kullanın.

2. Saç lülelerini yapması için küçük bir saç maşasını kullan. Bunun için maşanın yarısından yukarısına doğru dolayın, aksi takdirde kaniş gibi cok fazla bukleler olur. Şimdi parmağınız yada tarağınızı kullanarak buklelerinize doğal görünüm verin.

3. Sırada en önde ki pofuduk kısma geldi.En önde saçınızın geniş bir kısmını yukarıya kaldırın, onu geriye doğru çekerek, başınızın tepesinde tutturun. Kenarlarda düzeltmenizi tamamlayıp saç spreyi ile sabitleyin.

C-Yarı klasik yarı modern görünüş

Yukarıda ki klasik bir kıvrım modeline aşağıdalarda yeni modern dalgalar kazandırmaya ne dersiniz.

1. Rapunzel gibi saçlarınızın çok uzun olmasına gerek yok. Ondan cesaret almanız yeterli. Bu model için , omuz-uzunluğunda saçınız olması yeterlidir.Öncelikle saçınızı sıcaktan koruyacak bir ürün kullanın.Bu saçlarınıza bukle ve dalgalar oluştururken oluşacak zararlardan korurur.

2. Bir kulağınızın yukarısından saçınızı alarak diğer kulağa doğru güzelce kıvırın.Yarısında ve sonun da toka ile sabitleyin.. Daha sonra başınızın taç kısmında başka bir kısmı alıp, kıvırmaya başlayın.

3. Orijinal olanının etrafında bobin şeklinde yapmaya devam edin, başınızın üstünde kıvırmalardan bir büyük girdab oluncaya kadar. Daha sonra toka ile emniyete alın , Ve işte modern bir prensese dönüştünüz.


D- Yarı düz saçlar
Bu şıklık, için üç dakikanızın olması yeterli.


1. Elleriniz ve tarak yardımı ile saçlarınızı düzgünce arkaya doğru biçimlendirin ve spreyinizi sıkın.Düzgünlüğünün bozulmaması için hafif kurutun.

2. Minik tokalarınızı toplayın.Başınızın arkasında saçın rasgele küçük kısımlarını içeriden kapıp gevşekçe merkeze doğru yukarıya tutturun.Fakat saçınızın alt tabakasını bırakın.

3. Saçınızın ön kısmından güzelce siyah bandınızı geçirin. (Bizim modelimizin, sahip olduğu gibi) Böylece saçınızın en alt kısmıdan kolayca ayırmış olursunuz.İşte saçlarınız hazır.
FOTO GALERİ için tıklayın
Sağlıklı danseden saçlar için Dansedensaclar.com ©2008